Pubg mobile kullanıcı adı değiştirme değişmiyor

Pubg mobile kullanıcı adı değiştirme değişmiyor

arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Pubg mobile kullanıcı adı değiştirme değişmiyor diyenler için var olan işlem ayarlarını sizinle paylaşacağız.

Corona virüsünden dolayı popülerliğine popülerlik katan oyunlardan birisi de tartışmasız olarak Pubg Mobile oyunudur. Oyunda yaşanan aksaklıkları nasıl gidereceğinizi daha öncesinde ele almış olduğumuz yazılarımızda bulabilirsiniz. Bu makalemize konu olan Pubg mobile kullanıcı adı değiştirme değişmiyor sorunu için ise neler yapmanız gerektiğini adım adım sizlere paylaşacağız.

 • Normal şartlarda kullanıcı adınızı illegal bir isim yapmadığınız sürece anında değişim sağlayabilmeniz mümkündür.
 • Lakin oyunda yeniyseniz eğer bu işlemi nasıl ve nereden yapacağınız konusunda bir fikre sahip olamamanız gayet normaldir.
 • Konuyu daha fazla uzatmadan ayarlarınızı nereden yapacağınıza başlayalım.

Pubg mobile kullanıcı adı değiştirme değişmiyor

pubg mobile

Pubg mobile kullanıcı adı oldukça önemli bir konudur. Çünkü arkadaşlarınız sizi bu kullanıcı adı ile çok rahat bir şekilde bulabilmektedir. Bir nevi sizin kimlik bilginiz diyebiliriz. Oyunun dünya genelinde çevrim içi olarak oynandığını hesaba katarsak çok geniş bir kitleye sahip. Oyunda tanışıp evlenen kişilerin dahi olduğunu söylemek mümkündür.

 • Kullanıcı adınızın değişikliği sağlayabilmeniz için değiştirme kartınızın mevcutta bulunması gereklidir. İsim değiştirme kartına sahip değilseniz ‘’Etkinlikler’’ alanından giriş yaparak talepte bulunabilirsiniz.
 • Oyun ekranının sağ üst alanında yer almakta olan ‘’Ögeler’’ bölümüne giriş gerçekleştirin.
 • Girişinizi yaptıktan sonra gelen ekranda var olan kullanıcı ismi değiştirme kartınızın üzerine dokunun.
 • Bunun üzerinde ‘’ID Numarası’’ bulunmaktadır. Kartın seçimini sağlayıp ‘’Kullanın’’ işaretleyin.
 • Bazı kişiler kullanıcı isim değiştirme kartını kullandıklarından ötürü tekrar aynı işlemi yapıp yapamayacaklarını da merak etmektedir.
 • Normal şartlarda daha öncesinde bu işlemi yapmış olsanız bile yine aynı işlemi sorunsuz şekilde sağlamanız mümkündür.
 • Sevileri tamamlayabilmek için tüm ödülleri toplamanız bu işlem için yeterlidir.
 • Sağlayacağınız işlem aşamaları sonrasında kullanıcı adınızın değiştirmesini bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Pubg mobile kullanıcı adı değişmiyor

pubg mobile kullanıcı adı değiştirme değişmiyor

Pubg mobile kullanıcı adı değişmiyor diyorsanız bahsettiğimiz işlemleri devreye almanız yeterlidir. Bu ayarları devreye almanız halinde hata alıyorsanız ya da değiştirmiş olmanıza rağmen değişme olmuyorsa sorunun ne ile alakalı olduğuna bakacağız.

Normal koşullarda isminizi günde sadece bir kez değişim hakkına sahipsiniz. Gün içerisinde iki kez ismi değiştirmeye karar verdiyseniz bunu yapamazsınız. O yüzden dolayı da kullanıcı adınız değişmiyordur.