22 Yaşındaki Gülnur Kocabaş, İşe Gittiği Sırada Erkek Arkadaşı Tarafından Pompalı Tüfekle Öldürüldü

Muğla’da Zeynep Şenpınar’ın katledilmesinin üzerinden daha bir hafta geçmeden Manisa’da 22 yaşındaki Gülnur Kocabaş da erkek arkadaşı tarafından öldürüldü. 25 yaşındaki katil Yusuf A., cinayet sonrası Gülnur’u öldürdüğü pompalı tüfekle birlikte polise teslim oldu. Sabıkası kabarık olan Yusuf A.’nın ifadesinde “Kendisini seviyordum. Beni aldattığını öğrendim. Suçumu kabul ediyorum” dediği öğrenildi.

DHA‘nın verdiği bilgiye göre bu sabah saat 06.00 sıralarında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki iş yerine gitmek üzere evden çıkan Gülnur Kocabaş, bir süre ilerledikten sonra erkek arkadaşı Yusuf A.’nın pompalı tüfekli saldırısına uğradı. Ajans, Yusuf A.’nın, Gülnur Kocabaş’a 2 el ateş ettiğini yazdı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye gelen sağlık görevlileri Gülnur Kocabaş’ın olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi.

Yusuf A. ise suç aleti tüfekle olay yerine gelen polislere teslim oldu.

“Beni aldattığını öğrendim”

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Yusuf A.’nın, ifadesinde, “Kendisini seviyordum. Beni aldattığını öğrendim. Sabah evden çıkınca yanımdaki pompalı tüfekle göğsüne ateş ederek öldürdüm. Suçumu kabul ediyorum” dediği öğrenildi.

Yusuf A.’nın memleketi Aydın Söke’de karıştığı ‘hırsızlık’ ve ‘kasten yaralama’ suçlarından sabıkalı olduğu ortaya çıktı.

Ablasıyla birlikte Manisa’ya yerleşip çalışmaya başlamışlar

Gülnur Kocabaş’ın Kütahyalı olduğu, 2 yıl önce ablasıyla Manisa’ya gelip yerleştiği öğrenildi. Aydın Sökeli olan Yusuf A. ile de çalıştıkları fabrikada 1 yıl önce tanıştıkları belirtildi.

Gülnur Kocabaş’ın cenazesinin, otopsi işlemlerinin ardından yarın memleketi Kütahya’nın Şaphane ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir